ціна з ПДВ

Мікрометр зубомірний аналоговий МЗ-50 25-50/0.01 В Госреестре Украины У1988-05. МІКРОТЕХ (Україна)
7 990 ₴
- Под заказ
- Код: BY-00000317
Отправка с 30 апреля 2026+380 (93) 106-73-60
Владислав - замовлення- +380 (95) 638-74-41Владислав - замовлення
- +380 (63) 307-15-04Олексій - замовлення, сервіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
-
Характеристики
Діапазон вимірювання ,мм 25-50 Дискретність відліку ,мм 0.01 Похибка КТ 2, мм ±0,006 Похибка КТ 1, мм ±0,004 Мікрогвинт Поворотний Інформація
Держреєстр України №У1988-95
Для вимірювання зубів шестерень
Ступінь пило-вологозахисту IP-65 (для цифрових мікрометрів)
100% метрологічний контроль, гарантія 12 місяців
Сертифікат ISO 17025
“100 кращих товарів України” 2005 року
Відповідають стандарту DIN 863
Виробництво МІКРОТЕХ (Україна)
Гарантия: 12 месяцев. Не распространяется на приборы имеющие механические повреждения, неполную комплектацию (смотреть выше - Комплектация), без гарантийного талона.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микротех |
| Страна производитель | Украина |
| Отсчетное устройство | Круговая шкала |
| Минимальный диапазон | 25 мм |
| Максимальный диапазон | 50 мм |
| Цена деления | 0.01 мм |
| Погрешность, +/- | 0.002 мм |
| Вес | 0.275 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | микрометр |
Информация для заказа
- Цена: 7 990 ₴
